RU

У ГПУ розповіли, як повернуть конфісковані в Латвії 50 млн євро

13.09.2016, 17:59
У ГПУ розповіли, як повернуть конфісковані в Латвії 50 млн євро - Фото
Сергій Арбузов
Питання повернення в Україну 50 млн євро, що нібито належать  Сергію Арбузову, які були конфісковані судами Латвії, буде вирішуватися на міжурядових переговорах. Про це заявив заступник генерального прокурора України Євген Єнін, повідомляє прес-служба ГПУ.

"Повідомлення ЗМІ про арешт судами Латвії 50 млн євро, які нібито належать панові Арбузову, не є черговою зрадою", - сказав Енин.

"Відповідно до Конвенції ООН, Ради Європи, всі активи, отримані злочинним шляхом і які заарештовані на території тієї чи іншої держави, підлягають обов'язковому поверненню до країни походження цих коштів. Це питання буде вирішуватися в рамках міждержавного переговорного процесу. Саме цьому питанню буде присвячено мій візит до Латвійської республіки, який почнеться буквально завтра", - додав він.

Проте, зазначив Єнін, є певні труднощі у взаємодії між українськими правоохоронними органами та органами правопорядку Латвії. "Ми вже стикалися з непоодинокими випадками як мінімум формального ставлення в попередні періоди до виконання міжнародних запитів наших партнерів", - сказав заступник генпрокурора.

Днями в сюжеті програми журналістських розслідувань De Facto, яка виходить на латвійському каналі LTV, була поширена інформація про те, що суд Латвії конфіскував 50 млн євро на користь держави в справі про розкрадання з держбюджету України і легалізацію коштів через латвійські банки.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини