RU

У ГПУ назвали звільнення Сакварелідзе "історичним рішенням"

29.03.2016, 18:11
У ГПУ назвали звільнення Сакварелідзе
Владислав Куценко
Генеральний прокурор Віктор Шокін  ліквідував посаду Давида Сакварелідзе, а його самого разом зі звільненням привернув до дисциплінарної відповідальності за порушення правил прокурорської етики та невиконання службових обов'язків. Про це сьогодні на брифінгу заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає кореспондент ЛІГА.net.

До дисциплінарної відповідальності Сакварелідзе притягнутий "за грубе порушення правил прокурорської етики та втручання в непередбаченому законодавством порядку в службову діяльність іншого прокурора, здійснення вчинку, який порочить працівника прокуратури, невиконання та неналежне виконання службових обов'язків", сказав Куценко.

Він також назвав рішення про звільнення Сакварелідзе "історичним". "Прокуратура очистилася від популістів, від людей, які говорять неправду під бажанням будувати нову Україну, як він (Сакварелідзе, - ред.) відзначав, вільну Україну", - заявив прокурор ГПУ.

Куценко відзначив, що Сакварелідзе не допускали до держтаємниці, оскільки він ввів в оману СБУ, вказавши в анкеті неправдиві відомості.

За його словами, екс-заступник генпрокурора зазначив, що є громадянином Грузії і України одночасно, що суперечить пункту 1 ст. 2-ї ЗУ про громадянство... Також Сакварелідзе не вказав, що має громадянство іншої держави, зазначив Куценко. На питання про місце фактичного проживання, за даними ГПУ, він вказав адресу адміністративної будівлі Одеської області.

Сьогодні Давид Сакварелідзе був звільнений з органів прокуратури. Сам він  вважає своє звільнення ознакою того, що вище керівництво України не зацікавлене ​​в реформах в країні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини