У готелі Либідь заявляють про спробу рейдерського захоплення

19.11.2015, 18:34
У готелі Либідь заявляють про спробу рейдерського захоплення - Фото
2ffbb56516e6ed8b24cbbe8170b2bc22.jpg

На думку орендарів київського готелю Либідь, російські рейдери намагаються захопити їхнє приміщення

Орендарі київського готелю Либідь підозрюють, що російські рейдери намагаються захопити орендоване ними приміщення. Наступний візит нових власників в готелі чекають у понеділок вранці, при цьому не виключають спроби силового захоплення сьогодні вночі. Про це повідомив журналістам юрист ТОВ Ост-Вест Тур Роман Ярошенко - компанії, яка забезпечує роботу готелю Либідь, передає кореспондент ЛІГА.net.

За словами Ярошенко, вперше представники нових власників прийшли в готель у вівторок, 17 листопада, двоє з них представилися співробітниками РВС Банку, четверо не представилися. Вони заявили, що прийшли провести інвентаризацію приміщення.

Ярошенко підкреслив, що, відповідно до договору оренди, який діє і за умови зміни власника, про проведення інвентаризації орендарів повинні попереджати за місяць.

"Місяць закінчується 17 грудня. Сьогодні вони з'явилися вже у складі 15 осіб. Представилися двоє, які були співробітниками РВС Банку. Решта не представлялися. Серед них були особи, які свого часу захоплювали готель Славутич. Були у складі групи, яка туди заходила силовим шляхом. З чого ми зробили висновок, що разом з представниками банку діяли росіяни, які захоплювали готель Славутич (за даними ЗМІ, йдеться про групу VS Energy російських бізнесменів Євгена Гинера, Олександра Бабакова і Михайла Воєводіна, - ред.). І сьогодні вони намагалися захопити готель Либідь", - сказав він.

Ярошенко також повідомив, що візитери не йшли ні на які компроміси і створили конфліктну ситуацію, в результаті якої готель півдня не працював, а клієнти сиділи у своїх номерах.

"На нашу думку, під виглядом інвентаризації хотіли просто поставити своїх людей на приміщення готелю, щоб заводити сюди своїх орендарів силовим способом, без судових рішень", - зазначив юрист.

Він також повідомив, що власником готелю було відкрите акціонерне товариство Готельний комплекс Либідь, у вересні 2015 року власником став ПАТ РВС Банк. Ярошенко зазначив, що попередні власники заявляють про незаконність такого переходу.

"ПАТ РВС Банк не мав жодних договірних відносин з готельним комплексом Либідь, і як це сталося - нам незрозуміло. Були судові спори з банком, але це був Омега Банк. Право власності якимось незрозумілим для нас чином перейшло до ПАТ РВС Банк", - сказав він.

Представники Ост-Вест Тур викликали поліцію і написали заяву про перешкоджання у здійсненні господарської діяльності.

"На даний момент досягнуто компромісу, що представники, уповноважені на проведення інвентаризації, знову прийдуть в понеділок. Ми постараємося це забезпечити", - сказав він.

Ярошенко підкреслив, що, тим не менш, представники Ост-Вест Тур впевнені, що під виглядом інвентаризації намагаються захопити готель. "Оскільки там були не просто юристи і люди, які розбираються в технічних питаннях, а були люди спортивної зовнішності, у тому числі учасники подій в 2011 році з готелем Славутич", - сказав він.

Ярошенко також зазначив, що договір оренди у фірми Ост-Вест Тур укладений до 2017 року. За його словами, компанія має намір звернутися до правоохоронних органів і продовжити переговори з РВС Банком, щоб спробувати врегулювати конфлікт.

"Але по тих подіях, які відбулися сьогодні, я так розумію, що кимось прийнято рішення захопити готель і виселити нас звідси. Основна надія у нас на суди і правоохоронні органи", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чому закриті центральні двері готелю Либідь, Ярошенко сказав: "Центральний вхід закрили, оскільки надходить різна інформація про те, що можливий силовий захват вночі".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?