RU

У Генштабі роз'яснили порядок виплат військовим

18.03.2015, 16:44
У Генштабі роз'яснили порядок виплат військовим - Фото
Владислав Селезньов
З 3 лютого відповідно до постанови Кабміну № 24 від 31 січня 2015 року набув чинності новий порядок нарахування грошової винагороди військовослужбовців в особливий період та під час проведення антитерористичної операції. Про це на брифінгу повідомив речник Генштабу Владислав Селезньов.

За його словами, тепер забезпечення військовим буде нараховуватися залежно від кількості днів, проведених у зоні бойових дій. Тим же, хто провів в зоні бойових дій кілька днів, але отримав виплату за повний місяць, доведеться повернути гроші, підкреслив Селезньов.

"Раніше грошова винагорода дорівнювала 100 відсоткам місячного грошового забезпечення або його частини, пропорційній кількості днів, проведених у зоні бойових дій, але не могла бути менше 3000 грн. Зараз грошова винагорода за місяць також дорівнює 100 відсоткам місячного грошового забезпечення, не менше 3000 грн, але є істотна відмінність. При нарахуванні грошової винагороди за неповний місяць за основу береться 100% грошового забезпечення, а у разі, коли вона становить менше 3000 грн, то 3000 грн. Саме від цієї суми розраховується сума до виплати, пропорційна кількості днів, проведених у зоні АТО. У той же час, сума грошової винагороди за місяць не може перевищувати місячне грошове забезпечення, крім випадків, коли грошове забезпечення менше 3000 грн", - сказав він.

За словами спікера Генштабу, така норма була введена для розрахунку грошової винагороди тим, хто виконував бойове завдання в зоні АТО в період введення законодавчих змін.

"Наприклад, за "старим" законодавством військовослужбовцю повинні нарахувати не менше 3000 грн, а з 3-го лютого і інші дні лютого - 1/28 частина грошового забезпечення за кожен день, проведений в зоні АТО. Це в сумі може перевищити місячне грошове забезпечення", - зазначив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини