RU

У Генштабі назвали причину затримки "бойової тисячі"

15.02.2016, 16:24
У Генштабі назвали причину затримки
427f84d4e599bae6d36904d50d5cd91d.jpg
Виплата бойових нагород учасникам АТО тимчасово припинена через узгодження відповідного нового наказу міністра оборони. Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ в понеділок на сторінці в Facebook.

У Генштабі відзначають, що грошові винагороди для військовослужбовців ЗСУ залишаються.

"Зараз підготовлений новий наказ міністра оборони №67 від 10.02.2016 про виплату бойових нагород. Наказ вже узгоджений в Міністерстві фінансів, Міністерстві праці та знаходиться на узгодженні в Міністерстві юстиції. Це стандартна процедура для подібних нормативних документів", - йдеться в повідомленні.

У Генштабі пояснили, навіщо розроблявся новий наказ.

"20 січня 2016 року Кабінет міністрів видав постанову №18, згідно з якою порядок виплати винагороди військовослужбовцям ЗСУ, СБУ, НГУ та інших силових відомств визначають керівники відповідних установ. На виконання цієї постанови і підготовлено наказ міністра оборони. Крім того, це дозволить виправити ряд недоліків в механізмі нарахування бойових нагород, які існували раніше".

Після узгодження в Мін'юсті наказ буде опубліковано на офіційному сайті Міністерства оборони. Також будуть підготовлені роз'яснення щодо нового порядку виплат.

У Генштабі відзначають, що після узгодження наказу всі винагороди за минулі бої будуть виплачені вже за новим порядком.

- Виплати "бойової тисячі", винагороди за підбиту техніку, виконання бойового завдання скасовані? - Ні. Усі ці грошові ...

Опубликовано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 15 февраля 2016 г.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини