RU

У Донецьку припинили трансляцію каналу ТВі

14.08.2012, 13:41
У Донецьку припинили трансляцію каналу ТВі - Фото
7f062230ef0fbfc4a4b7d95842b50b73.jpg
Оператор кабельного телебачення ДонСатТВ припинив трансляцію в Донецьку програм телеканалу ТВі у своїх мережах.

"З сьогоднішнього дня ми припинили трансляцію і навряд чи її відновимо", - заявили Ukranews в офісі оператора. Замість відключеного телеканалу транслюється канал Кіноточка. В ДонСатТВ уточнили, що інші донецькі оператори кабельного телебачення також виключають з сітки мовлення ТВі.

У свою чергу, мер Донецька Олександр Лук'янченко сьогодні на прес-конференції заявив, що йому невідомі випадки відключення ТВі в Донецьку. "Це чергова маячня. Це придумана качка. Як завжди, опозиція влаштовує шоу. До мене зі скаргами на відключення ніхто не звертався", - сказав він.

Гендиректор ТВі Микола Княжицький у своєму  Facebook пропонує "всім місцевим телекомпаніям безкоштовно або за 1 гривню транслювати будь-які наші програми в будь-якому обсязі". "Вже зрозуміло, які "генії піару" при владі дали вказівку виключати наш канал з мереж. Зрозуміло, що це чергова "підстава"для Януковича і його сім'ї. Обмеження свободи слова під час виборчої кампанії не залишиться непоміченим. І торкнеться це не тільки президента , а кожного виконавця злочинних наказів. Але ... Треба їм гідно відповісти. Тому ми пропонуємо всім місцевим телекомпаніям безкоштовно або за 1 гривню транслювати будь-які наші програми в будь-якому обсязі ... "- зазначив він.

Нагадаємо, 20 липня TВі заявив про припинення його трансляції в кабельній мережі провайдера Тріолан в 11 містах. Замість ТВi транслюється канал БТБ, засновником якого є Нацбанк.

12 липня в офіс телеканалу прийшли офіцери податкової міліції з рішенням суду про виїмку документів. "Проти посадових осіб каналу, в даному випадку - проти мене, порушено справу за ухилення від сплати податків від діяльності компанії. Справа абсурдна, ми вже навіть виграли суд, але після суду вони порушили кримінальну справу", - розповів ЛІГАБізнесІнформ Княжицький. Йдеться про суму в 3 млн. 25 тис. гривень. 1 серпня слідчий відділ податкової міліції в Києві після прокурорської перевірки закрив цю кримінальну справу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини