RU

У Донецьку окупанти перевели школи на російську мову навчання

29.05.2015, 12:04
У Донецьку окупанти перевели школи на російську мову навчання - Фото
Фото: соцмережі
В окупованому Донецьку україномовні школи насильно перевели на російську мову навчання - сьогодні дітям видали табелі зразка терористичної організації "ДНР", а батьків учнів змусили написати відповідні заяви. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомили батьки, дитина яких навчається в одній з донецьких шкіл, які зберігали до сьогоднішнього дня українську в якості мови навчання.

"Дітям видали незрозумілі табелі, а батьків зібрали в класах і сказали писати заяви про перехід на російську програму навчання та зміну мови з української на російську", - розповіла Тетяна, попросивши не вказувати її прізвище та номер школи з метою безпеки.

"Тим, ​​хто не хотів писати такі заяви або говорив, що "подумає", наказали писати зараз же, якщо вони не хочуть проблем для дітей і "улюблених вчителів", - стверджує вона. Подібні загрози виходили не від керівництва школи, а від бандформування "ДНР".

У листопаді минулого року в Донецьку вже робилися спроби примусово перевести україномовні школи на російську мову навчання, але не всі колективи погодилися на це, мотивуючи тим, що не мають інших навчальних програм, крім української. Альтернативних програм немає і зараз, педагоги не розуміють, як зможуть навчати дітей у майбутньому році, стверджують опитані батьки.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини