RU

У Донецьку люди з вилами штурмували обласну адміністрацію

28.11.2011, 13:35
У Донецьку люди з вилами штурмували обласну адміністрацію - Фото
Фото: ОстроВ
Близько 70 пікетувальників від громадської організації "Спілка ошуканих вкладників" штурмували Донецьку обласну державну адміністрацію. Вони вимагали зустрічі з донецьким губернатором Андрієм Шишацьким і намагалися силою вирвати замкнені зсередини двері.

Як повідомляють "Новости Донбасса", учасники акції хотіли передати Шишацькому петицію, в якій вони виступають за збереження виплат пільговим категоріям громадян та проти підвищення комунальних тарифів.

Серед людей, що вимагають зустрічі, були помічені голова обласного осередку політичної партії Фронт змін Сергій Чирин і депутат Ленінської райради Донецька Дмитро Верзілов. Останній намагався пройти в будівлю Донецької ОДА, користуючись своїм статусом депутата.

Вхідні двері в адміністрацію було зламано, але правоохоронці в повній екіпіровці стримали натиск пікетувальників.

В результаті штурму один з правоохоронців отримав травми, його забрала швидка допомога.

Зараз міліція перекрила центральний вхід в будівлю Донецької ОДА. Двері закриті. У будівлю не можуть потрапити ні співробітники, ні регіональні чиновники, що приїхали на прийом. Біля входу знаходяться близько 70 людей, які продовжують вимагати негайної зустрічі з Шишацьким.

Сайт "В городе. Донецк" повідомляє, що люди, які штурмували ОДА, були озброєні вилами і лопатами.

Нагадаємо, вчора в Донецьку біля Управління пенсійного фонду сталася бійка між інвалідами-чорнобильцями та працівниками міліції. Чорнобильці пішли на штурм Управління пенсійного фонду, коли дізналися, що від серцевого нападу помер мітингувальник, постраждалий після зносу намету.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини