RU

У Донецьку бойовики викрали директорів двох шахт

08.07.2014, 13:22
У Донецьку бойовики викрали директорів двох шахт - Фото
Фото: ЕРА
Представниками самопроголошеної Донецької народної республіки сьогодні викрадені директори шахт ім. Скочинського і ім.М.І.Калініна в Донецьку. Про це заявив Донецький міський голова Олександр Лук'янченко.

"Сьогодні вранці зі своїх робочих місць за завданням військової прокуратури ДНР забрані директор і заступник керівника з виробництва шахти ім. А.А.Скончинського і директор шахти ім.М.І.Калініна", - сказав Лук'янченко, слова якого наводить прес-служба міськради.

Шахта імені академіка А. А. Скочинського - вугільна шахта в Кіровському районі Донецька. Входить до складу державного об'єднання "Донецька вугільна енергетична компанія" (ДП "ДВЕК"). Раніше входила до складу тресту "Донецьквугілля". Директор шахти Міміношвілі Варлам Валер'янович.

Шахта імені М. І. Калініна - вугледобувне підприємство в Донецьку, входить до складу ДП "Донецька вугільна енергетична компанія".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини