RU

У Донецькій області закрито дві ділянки залізниці

05.05.2014, 10:43
У Донецькій області закрито дві ділянки залізниці - Фото
b023127580c125fd727496aa2dfe706a.jpg
Станом на 5 травня закрито рух поїздів на ділянці Лозова-Слов'янськ-Дружківка і Форпостна- Червоний Лиман в напрямках Букіно-Ізюм -Харків та Тропа-Куп'янськ. Про це повідомляє прес-служба Донецької залізниці.

В результаті 14 пар пасажирських поїздів формування Донецької залізниці змінили маршрут прямування та скасовані дві пари пасажирських поїздів формування Південної залізниці, 29 пар приміських поїздів скасовані і дев'ять пар змінили маршрут прямування.

У сформованій ситуації при плануванні поїздки залізничним транспортом пасажирам слід звертатися за уточнюючою інформацією в залізничні каси та довідкові служби вокзалів, а також стежити за оголошеннями на вокзалах та станціях, де по гучномовному зв'язку проводиться регулярне інформування про зміни у графіку руху поїздів. Усім пасажирам, які звернулися в залізничні каси з приводу повернення проїзних документів на поїзди, які змінили маршрут проходження, виплата здійснюється в повному обсязі без утримання штрафних санкцій та комісійних зборів . Повернення посадочних документів, оформлених через Інтернет, і електронних проїзних документів здійснюється тільки в квиткових касах", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, з 2 травня відсутня напруга в контактній мережі на ділянці Лозова-Слов'янськ-Дружківка, не працює пост електричної централізації на станції Слов'янськ, захоплений сепаратистами, і вокзал Слов'янськ  заблоковані шляхи на станції Форпостна.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини