RU

У Донецькій області зібрано сили для антитерористичної операції

15.04.2014, 10:10
У Донецькій області зібрано сили для антитерористичної операції - Фото
Дмитро Тимчук

На даний момент у Донецькій області зосереджені сили і засоби, необхідні для проведення антитерористичної операції (АТО), указ про проведення якої вчора підписав в.о. президента України Олександр Турчинов. Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

"У районі проведення операції з учорашнього вечора працює керівництво АТО. Визначено першочергові цілі операції, розроблений і почав реалізовуватися план її проведення. При розробці плану була поставлено першочергове завдання уникнути жертв серед мирного населення. Хоча, враховуючи широке залучення до акцій сепаратистів місцевого населення ("ідейних" і "куплених"), таких гарантій дати неможливо", - повідомив Тимчук.

За його словами, на час проведення операції мобільний зв'язок і радіозв'язок в районі її проведення буде блоковано. "Лідери сепаратистів отримали від своїх російських координаторів орієнтацію на повторення "донецького" сценарію (у разі його успіху) в сусідніх регіонах. Вже на даний момент відзначаються спроби проникнення груп екстремістів з Донецької в сусідні області. Ці спроби присікаються місцевими правоохоронцями та силами місцевої самооборони", - зазначив він.

Тимчук також повідомив, що в прикордонних регіонах України посилено режим охорони державного кордону з Росією. Тут же частинами та підрозділами Збройних Сил України вибудувана смуга оборони, виконані завдання її інженерного забезпечення, створена ешелонована система протиповітряної оборони. Частини Збройних Сил України приведені в повну бойову готовність.

Нагадаємо, в Україні оголошено про початок широкомасштабної антитерористичної операції за участю Збройних Сил. У неділю в.о. президента Олександр Турчинов підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо проведення в країні антитерористичної спецоперації, яке не розголошується. 

З 10 квітня сепаратисти почали планомірні захоплення будівель місцевих адміністрацій у східних областях України, а також управлінь МВС та СБУ, які приваблюють бойовиків збройовими арсеналами.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини