RU

У Донецькій і Луганській областях звільнено 15 тисяч міліціонерів

16.10.2014, 16:43
У Донецькій і Луганській областях звільнено 15 тисяч міліціонерів - Фото
Арсен Аваков
15 тисяч співробітників міліції Донецької та Луганської областей звільнені і позбавлені міліцейських зарплат і пенсій. Про це заявив глава МВС Арсен Аваков.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ Аваков нагадав, що три місяці тому видав наказ відповідно до якого, всі співробітники міліції, що знаходяться на території непідконтрольній українській владі, повинні були протягом двох тижнів вийти із зони, контрольованій бойовиками. При цьому кожному був зазначений пункт подальшого проходження служби. Наприклад, Маріуполь, Краматорськ, інші міста на території, підконтрольні українській владі.

"Усі, хто вийдуть, знаходяться на службі в МВС. Ті, хто не вийде, по суті, виявляються зрадниками", - додав Аваков.

Він нагадав, що всі, хто виконав наказ, отримують заробітну плату в повному обсязі, більше того, отримують премії, щоб облаштувати сім'ї на новому місці. "Ті, хто залишився на території окупованій російськими бандитами, звільнені з органів внутрішніх справ і зарплат не отримують. Більш того, позбавлені всіх прав, у тому числі пенсійних. Це стосується на території Донецької та Луганської області близько 15 тисяч міліціонерів, які в минулому служили Україні, а зараз служать незрозуміло кому", - підсумував міністр.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини