RU

У Донбасі з середини квітня загинули 2593 людини - ООН

29.08.2014, 12:34
У Донбасі з середини квітня загинули 2593 людини - ООН - Фото
Фото: ЕРА
На сході України в результаті військових дій з середини квітня вбиті 2593 людини. Про це повідомив помічник генерального секретаря ООН з прав людини Іван Шимонович, представляючи доповідь управління Верховного комісара ООН з прав людини, який охоплює період з 16 липня по 17 серпня.

"Поки є підтвердження смертей 2593 чоловік. І це буде близько 3 тисяч, якщо ми включимо жертв малайзійського літака", - сказав Шимонович, слова якого наводить УНІАН.

За словами Шимоновича, в серпні військові дії на сході України стали ще більш інтенсивними, і в результаті кількість убитих людей значно зросла. "У період з середини квітня до середини липня ми підрахували, що приблизно 11 осіб вбивали щодня. За останній період звіту, тобто за останній місяць, підраховано, що в середньому 36 осіб вбивають щодня, а за останні 10 днів ця кількість ще більша", - сказав Шимонович.

Він повідомив, що кількість жертв зростає в результаті посилення військових дій з використанням важкого озброєння в густонаселених районах.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини