У Донбас не повернуться 75% переселенців - Тука

08.12.2016, 17:18
У Донбас не повернуться 75% переселенців - Тука - Фото
Георгій Тука
В Україні близько 75% людей, які стали вимушеними переселенцями, вже за будь-яких обставин не повернуться в Донбас. Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука, повідомляє Укрінформ.

"Зараз ми маємо статистику, за якою близько 75% людей, які стали вимушеними переселенцями, вже при будь-яких обставин не повернуться в Донбас. Це вимагає величезних переформатувань в державній політиці щодо майбутнього не тільки вимушених переселенців, а й взагалі суспільства", - зазначив Тука.

Він вважає, що ніхто в Україні - ні суспільство, ні громадські організації - не були готові до такого масового явища, сподіваючись, що військові дії швидко закінчаться і люди повернуться в свої місця проживання.

Тука  сказав, що використання ситуації з біженцями або вимушеними переселенцями - це одна зі складових гібридної війни Росії.

7 грудня Тука повідомив, що повна деокупація Донбасу з можливістю проведення виборів за українським законодавством можлива тільки через 4-5 років.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю