У Донбасі більшість громадян не хочуть в Євросоюз - опитування

31.05.2017, 13:17
У Донбасі більшість громадян не хочуть в Євросоюз - опитування - Фото
b10a20a0fad9059dabf593cecdec3edd.jpg

За даними німецького центру східноєвропейських і міжнародних досліджень, в ОРДЛО і на підконтрольній Україні території Донбасу жителі мають схожі настрої. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Згідно з висновками дослідження, незважаючи на політичну віддаленість та інформаційний вакуум у людей на підконтрольних і непідконтрольних українському уряду територіях, погляди на суспільно важливі питання менш диференційовані, ніж очікувалося.

"Дослідження також показує, що підконтрольний Києву Донбас з деяких питань більше схожий на окуповані території, ніж на інші частини України", - заявила директор ZOiS, доктор Гвендолін Зассе.

На підконтрольних територіях Донбасу, як і на неконтрольованих, більшість людей виступають проти приєднання України до Європейського Союзу.

Значні відмінності в позиціях жителів двох частин Донбасу стосуються питання майбутнього статусу ОРДЛО.

"На підконтрольних Україні територіях абсолютна більшість опитаних - 64,7% виступає за їх входження до відповідних українських областей, тоді як на непідконтрольних територіях 33,1% респондентів виступають за статус особливої автономії в складі Росії, а 35% - за статус особливої автономії в складі України", - зазначає видання.

За інформацією ZOiS, опитування проводилося телефоном з листопада по грудень 2016 року, в ньому взяли участь 1200 осіб.

31 березня повідомлялося, що 42% переселенців заявили про намір повернутися додому в Донбас і окупований Крим.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської областей України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса