RU

У Держдумі Росії мають намір приєднати Крим "за тиждень-два"

17.03.2014, 10:05
У Держдумі Росії мають намір приєднати Крим
В'ячеслав Ніконов (фото - er.ru)
Процес приєднання Криму до Росії пройде в короткі терміни, це можна здійснити за тиждень-два. Про це заявив депутат Держдуми В'ячеслав Ніконов, - передає РИА Новости.

"Наскільки швидко може бути здійснений процес приєднання, я думаю, він буде здійснений досить швидко", - сказав Ніконов. За його словами, зараз немає необхідності в ухваленні запропонованого лідером Справедливої ​​Росії Сергієм Мироновим законопроекту про полегшення порядку вступу до складу РФ. Він пояснив, що Крим - "незалежна держава зараз де-факто, і Росія може визнати Крим не як частину України, а як незалежну державу". "У цьому випадку, звичайно, ніякої згоди від центрального уряду київського не потрібно", - сказав парламентарій.

Він припустив, що процес приєднання Криму до РФ може зайняти тиждень-два. Попередні результати референдуму в Криму Ніконов назвав вражаючими. "Це вражаючий успіх прихильників приєднання Криму до Росії і свідчення того, наскільки нинішня українська влада неприйнятна для жителів Криму і взагалі для російськомовного населення країни", - вважає він.

Нагадаємо, як заявляють організатори протиправного референдуму в Криму, за приєднання українського півострова до Росії нібито проголосували близько 9 % місцевих жителів. США, країни Європи, Канада, Японія вже заявили, що не визнають результатів цього референдуму і введуть санкції проти Росії."
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини