RU

У депутата Власенка діагностували хімічний опік ока

18.07.2012, 10:09
У депутата Власенка діагностували хімічний опік ока - Фото
Сергій Власенко (фото - mediaport.ua #)
Після огляду окуліст констатував у народного депутата хімічний опік правого ока, повідомляє ТСН. "Якби я не був вчора в окулярах, я б, напевно, зараз вас не бачив", - заявив Сергій Власенко, наголосивши, що дівчина, яка напала не нього, цілилася йому в очі.

При цьому на фотографіях Власенко вже впізнав дуже схожу на свою кривдницю дівчину - активістку організації Молоді регіони Марію Столярову. "Ця дівчинка дуже схожа на ту, яка це зробила", - сказав він.

Проте остаточної впевненості у нього немає. "Я ж не харківський лікар, щоб лікувати за документами. Мені треба людину побачити. Я бачив фото, дуже схожа людина", - уточнив адвокат.

Тим часом харківські міліціонери розшукують свідків і підозрювану, на яку вказав депутат.

Сам Власенко переконаний, що його кривдницю не покарають, бо вона діяла під прикриттям і за замовленням влади.

Нагадаємо, в понеділок близько 14:00 Сергію Власенку перед входом в корпус ЦКБ № 5, де проходить курс лікування Юлія Тимошенко, невідома дівчина плеснула в обличчя зеленкою. Інцидент не був зафіксований камерами, оскільки охорона і міліція не пускають на територію лікарні журналістів з фото- і відеотехнікою.

Адвокат пов'язав інцидент зі своєю діяльністю як захисника екс-прем'єра Тимошенко і відзначив, що на території лікарні є відеокамери, які повинні були зафіксувати подію. Власенко висловив упевненість, що записи йому не нададуть, пославшись на те, що вони не ведуться, або з якоїсь іншої причини.

Вчора захисник екс-прем'єра написав заяву на ім'я генпрокурора України Віктора Пшонки про вчинення відносно нього злочину. Копія заяви направлена ​​міністру внутрішніх справ.

Відео облитого зеленкою Власенка

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини