RU

У черкаській міськраді Фронт змін всім складом вступив в ПР

17.10.2013, 14:04
У черкаській міськраді Фронт змін всім складом вступив в ПР - Фото
Фото: frontzmin.org
У Черкаській міськраді депутати фракції Фронта змін (партія Арсенія Яценюка) вступили у фракцію Партії регіонів.

Як повідомляє офіційний портал міської влади Черкас, заяви на вступ у фракцію ПР написали п'ятеро депутатів - Анатолій Коверський, Руслан Донець, Валерій Вишиваний, Юрій Бондар та Борис Лебедцов. Про це заявив на пленарному засіданні міськради голова фракції ПР Ігор Мельников.

Мельников додав, що вступити у фракцію готові ще кілька депутатів.

Крім того, сьогодні в Миколаївській міськраді в єдину фракцію ВО Батьківщина об'єдналися фракції Фронт змін і Батьківщина, повідомив секретар міськради Юрій Гранатуро.

Як передають НикВести, в об'єднану фракцію увійшли шість депутатів - Олег Мудрак, Сергій Клюс, Олександр Жолобецький, Олександр Курченко, Олег Богомаз і Гнат Коробко. Керівником фракції був обраний Олександр Курченко. У той же час Андрій Мишкін, який був обраний до міськради за списком Фронту змін, відмовився вступити в нову фракцію.

Нагадаємо, вчора на з'їзді Батьківщина за невиконання програмних положень з партії були виключені 12 осіб, серед яких керівник Жовтневої районної партійної організації в Миколаєві Олег Кравець, а також депутат Миколаївської облради Анатолій Катрич.

Раніше партії Фронт змін і Батьківщина на своїх з'їздах затвердили об'єднання в єдину політичну силу всеукраїнське об'єднання Батьківщина. Однак не всі опозиційні депутати в місцевих радах підтримали це рішення.

Досьє на партію Фронт змін
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини