RU

У БЮТ підтвердили: Забзалюк виконував завдання партії

08.02.2012, 14:40
У БЮТ підтвердили: Забзалюк виконував завдання партії - Фото
Сергій Соболєв
Заступник голови фракції БЮТ Сергій Соболєв заявляє, що фракція не знала про навмисну спецоперацію свого депутата Романа Забзалюка до провладної парламентської групи Реформи заради майбутнього. Всі подробиці були відомі лише вузькому колу людей з числа керівництва партії Батьківщина. Про це політик розповів ЛІГАБізнесІнформ.

"Якби про цю спецоперацію знали всі в партії, то, ви ж розумієте, що все закінчилося б провалом. Про це знало вузьке коло людей в керівництві партії", - наголосив Соболєв.

Він зазначив, що фракція БЮТ у Верховній Раді відновила в своїх рядах Забзалюка, який раніше вийшов з неї і вступив до групи Реформи заради майбутнього. Як виявилося - щоб провести спецрозслідування.

"Зараз Литвин не хоче оголошувати про відновлення Забзалюка - вимагає якісь документи. Але ми відновили Романа Омел'яновича. Він знову член нашої фракції", - розповів Соболєв.

Нагадаємо, Забзалюк щойно заявив журналістам, що ніколи не виходив з Батьківщини, а членом депутатської групи Реформи заради майбутнього став, щоб провести депутатське розслідування, довести і припинити провокації проти опозиції. При цьому він продемонстрував аудіозаписи, на яких чути голоси, схожі на Забзалюка і лідера групи Реформи заради майбутнього Ігоря Рибакова. В ході розмови Забзалюку запропонували гроші за його перехід і його діяльність проти Батьківщини: "За продаж своєї совісті пропонуються скажені гроші. Йдеться про суму в розмірі $ 500 тис. відразу, потім щомісячна зарплата 20-25 тисяч, плюс надбавки за активну брехню проти опозиції ". Політик заявив, що отримав $ 450 тис.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини