RU

У Бундестазі проти ратифікації асоціації з Україною

30.03.2012, 13:09
У Бундестазі проти ратифікації асоціації з Україною - Фото
Кріхбаум підкреслює, що Україна повинна здійснювати реформи не на догоду ЄС, а на благо власних громадян. Фото: ЕРА
Голова Комітету з європейських справ в Бундестазі Гюнтер Кріхбаум підкреслює, що ратифікація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у німецькому Бундестазі на даному етапі неможлива. "Безумовно, відносини України та Європейського Союзу стануть  інтенсивнфшими (після парафування угоди, - ред.). Але якщо говорити про парафування Угоди про асоціацію, то йдеться про технічне завершення роботи над документом. Однак справа ще далеко не зроблена. Адже перш ніж угоді набуде чинності, її повинні схвалити всі країни-члени ЄС. Зараз такої готовності немає ", - сказав Кріхбаум, якого цитує Deutsche Welle.

Політик підкреслив, що він, як голова профільного комітету Бундестагу, не рекомендували б німецькому парламенту ратифікувати угоду. "У Європейського Союзу є певні стандарти й цінності. Україна заявляє про своє прагнення дотримуватися цих цінностей. Йдеться про принципи правової держави, демократії, свободу слова та багато іншого. Ми хочемо бачити відповідні зусилля й серйозний прогрес, підтримку громадянського суспільства. Всього цього ми зараз, на жаль, не бачимо", - резюмував Кріхбаум.

Говорячи про проблеми з демократією в Україні, політик сказав, що судові процеси над Юлією Тимошенко та Юрієм Луценком - "це тільки верхівка айсберга". "На жаль, ми бачимо регрес в процесі реформ. Коли ми говоримо про цінності Європейського Союзу, їх потрібно не тільки розділяти, ними потрібно керуватися. Коли Україна здійснює реформи, вона робить це не на догоду Німеччини та Європейського Союзу, а на благо власних громадян . Тут ще багато роботи", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні в Брюсселі Україна та Євросоюз повинні приступити до процесу парафування угоди про асоціацію. Сторони мають намір парафувати 1700 сторінок політичної частини угоди, а також першу й останню сторінки торговельної угоди.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини