У брата Ющенка забирають будинок поряд з Майданом

04.11.2015, 12:43
У брата Ющенка забирають будинок поряд з Майданом - Фото
Фото: nashigroshi.org
Суд визнав недійсним свідоцтво про право власності ТОВ Титан-Інвест на нежитловий будинок поряд з Майданом. Приміщення повернули в комунальну власність Києва. Про це свідчить рішення Господарського суду Києва від 20 жовтня, передають  Наші Гроші.

"Суд визнав недійсним свідоцтво про право власності ТОВ Титан-Інвест на нежитлову будівлю по вул. Т. Шевченка/пер. Михайлівському, 18/19 А в місті Києві і повернув майно в комунальну власність", - йдеться в повідомленні.

У 2006 році Київрада на конкурсній основі уклала договір з інвестором щодо реконструкції вищезгаданого будинку. Передбачалося, що після реконструкції громада міста отримає у власність 600 кв. м, а решта дістанеться інвесторові.

У 2009 році в договір були внесені зміни, якими виключили з обов'язку інвестора повернення в комунальну власність приміщення площею 600 кв. м, тоді як будинок площею 512 кв.м повністю передавався у власність Титан-Інвест за умови оплати його вартості - 5,80 млн грн.

Прокуратура повідомила, що фактично відбулося відчуження об'єкта з порушенням законодавства, без дотримання процедури приватизації - передача об'єкта або його частин у власність інвестора тільки після завершення реконструкції та введення його в експлуатацію, чого зроблено не було.

До слова, ще в 2013 році Госпсуд Києва визнав недійсною угоду про зміни в договір, завдяки якому Титан-Інвест отримав будинок у власність.

За даними видання Наші Гроші, Титан-Інвест через фірму Слобода належить братові екс-президента Віктора Ющенка - Петру і його дружині Олені.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина