У БПП звинувачують Абромавічуса в неефективності

04.02.2016, 17:39
У БПП звинувачують Абромавічуса в неефективності - Фото
Айварас Абромавічус

Депутат фракції Юрій Соловей звинуватив міністра в неефективності

Заступник голови Комітету з питань економічної політики, народний депутат фракції БПП Юрій Соловей заявив, що міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус сьогодні двічі проігнорував запрошення на засідання фракції БПП. Він також звинуватив міністра в неефективності. Про це повідомляє прес-служба БПП.

Соловей заявив, що до діяльності Абромавічуса було більше питань в порівнянні з іншими членами уряду.

"ВВП скоротився на 10%, інфляція за минулий рік склала 46%, рівень безробіття зріс на 3%. Це основні показники, за якими оцінюється робота міністра економіки", - сказав Соловей.

Він зазначив, що ще в листопаді 2015 року пропонував заслухати міністра економіки в Верховній Раді і за результатами цього звіту прийняти відповідне рішення. За словами депутата, у Абромавічуса тоді "не знайшлося часу виступити перед депутатами".

"Народний депутат висловив жаль, що міністр економічного розвитку і торгівлі Абромавічус сьогодні двічі проігнорував запрошення на засідання фракції БПП", - сказано в повідомленні прес-служби БПП.

"Ми хотіли відкрито з'ясувати всі питання, які він, на жаль, проголошує публічно, але не знаходить можливості обговорити з народними депутатами, які його делегували в уряд. В будь-якому разі, не можна було гучними звинуваченнями пояснювати свою бездіяльність на посаді міністра економіки", - заявив Соловей.

Нагадаємо, глава фракції БПП Юрій Луценко заявив сьогодні, що фракція повторно запрошує міністра економіки Абромавічуса після його одужання прийти на фракцію для бесіди щодо підстав для його заяви.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить