RU

У Білій Церкві побили кандидата в депутати від партії Кличка

05.10.2012, 09:54
У Білій Церкві побили кандидата в депутати від партії Кличка - Фото
3d6fc4ed9e742d858165f8878279ce9e.jpg
Як повідомляє прес-служба партії УДАР, в четвер, о 21:30 Роман Григоришин вийшов з будинку, де знімає квартиру, і пішов у магазин продуктів. Коли Григоришин повертався, двоє хлопців кремезної статури, які очікували його біля будинку, напали на нього. Довірену особу кандидата Олену Пономаренко, яка була з ним, схопили і погрожували, вимагаючи, щоб Григоришин зняв свою кандидатуру на окрузі. У цей час самого кандидата вдарили в обличчя, повалили на землю і почали бити ногами. Григоришин втратив свідомість. Нападники, за словами Пономаренка, втекли. Зараз Григоришин перебуває в лікарні, а Олена Пономаренко дає свідчення правоохоронцям, які прибули на місце події.

У партії УДАР заявляють, що проти її кандидатів розпочався справжній терор. "Якщо раніше лунали погрози і чинився психологічний та адміністративний тиск, то тепер не гребують застосуванням фізичної сили. УДАР використовує всі юридично-правові засоби, щоб захистити своїх кандидатів", - сказано в заяві.

У партії заявляють, що не злякаються грубих методів тиску. "А український виборець 28 жовтня теж висловить свою позицію щодо того, чи хоче жити в країні, де сьогодні більшість питань вирішує фізична сила, правовий та адміністративний тиск, залякування", - відзначають в ударі.

У 90-му одномандатному окрузі зареєстровані 46 кандидатів. Григоришин є одним з лідерів виборчих перегонів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини