RU

У Азарова знайшли плюси від падіння економіки

23.10.2012, 14:59
У Азарова знайшли плюси від падіння економіки - Фото
Валерій Хорошковський
Україна працює над розвитком внутрішнього ринку. Про це сказав перший віце-прем'єр-міністр України  Валерій Хорошковський в інтерв'ю Bloomberg, відповідаючи на запитання про спад обсягів промислового виробництва у 2012 році.

"Ми на собі відчуваємо погіршення зовнішньоекономічної кон'юнктури, в тому числі, і з боку наших європейських партнерів. Але в цьому є і свій плюс - ми працюємо над розвитком внутрішнього ринку", - цитує Хорошковського прес-служба першого віце-прем'єра.

Чиновник зазначив, що в уряду є чіткий план дій. "Упевнений, що до кінця року нам вдасться зберегти невелике зростання (в рамках 1%). Ми постараємося зробити так, щоб з економічної точки зору четвертий квартал 2012 року став доброю базою для 2013 року", - додав Хорошковський.

Нагадаємо, уряд України заклав у державний бюджет на 2012 рік прогноз зростання економіки на 3,9%. ВВП України за другий квартал 2012 року порівняно з аналогічним періодом минулого року виріс на 3%, а з першим кварталом, 1,9%. За прогнозами експертів, за 2012 рік зростання ВВП буде дорівнювати нулю. За даними Держстату, у вересні 2012 року промвиробництво впало до вересня 2011 року на 7%, що гірше зниження на 4,7% в серпні, на 0,9% в червні і на 1,4% в липні.

Досьє на Валерія Хорошковського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини