RU

У анексованому Криму почала працювати військова поліція Росії

20.06.2014, 10:19
У анексованому Криму почала працювати військова поліція Росії - Фото
Фото: http://function.mil.ru/
З 9 червня в анексованому Криму почали роботу підрозділи військової поліції Міноборони Російської Федерації. Як повідомив начальник головного управління військової поліції Міноборони Росії полковник Ігор Сидоркевич, російський президент Володимир Путін підписав  закон, що забезпечує діяльність військової поліції збройних сил Російської Федерації в лютому поточного року.

"На сьогоднішній день можна констатувати, що військова поліція Міноборони на півострові Крим приступила до виконання поставлених завдань... Я висловлюю впевненість, що військова поліція гідно впорається з поставленими завданнями", - сказав Сидоркевич.

За його словами, орган покликаний захищати права військовослужбовців, цивільного персоналу, забезпечувати у збройних силах законність, правопорядок, військову дисципліну, а також безпеку дорожнього руху та охорону армійських об'єктів.

Він також повідомив, що з 1 червня поточного року переформовані військова комендатура і військова автомобільна інспекція в Севастополі, а також сформовані військові комендатури і військові автомобільні інспекції в Сімферополі та Феодосії.

Для укомплектування цих підрозділів, як стверджує російський чиновник, в першу чергу розглядалися військові, що проходять службу у підрозділах правопорядку Збройних сил України, дислокованих у Криму та виявили бажання служити в Росії. Він зазначив, що всього було розглянуто кандидатури більше 120 військовослужбовців, але відібрані лише 60.

Джерело:  Крым. Реалии

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини