RU

У 2015 році у Януковича буде всього два варіанти, - політолог

24.01.2013, 15:07
У 2015 році у Януковича буде всього два варіанти, - політолог - Фото
Віктор Янукович
У 2015 президент України Віктор Янукович опиниться перед вибором: або він буде вічним президентом, або сяде в тюрму. Так вважає директор міжнародного інституту демократій Сергій Таран, про що він повідомив сьогодні на прес-конференції.

"Або Янукович залишиться вічним президентом, або у нього все заберуть, і він буде в тюрмі. Бо, за великим рахунком, будь-який президент, який прийде після Януковича, для свого політичного іміджу першим ділом покаже, що все, що відбувалося до цього - неправильно", - сказав Таран, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

З думкою Тарана погодився науковий директор Школи політичної аналітики Національного університету Києво-Могилянська академія Олексій Гарань, який додав, що крім вибору "або я веду її в ЗАГС, або вона веде мене до прокурора", у Януковича залишається третій - залишити країну.

Гарань зазначив, що Янукович політичними переслідуваннями і відверто замовними справами відкрив "ящик Пандори". Він зазначив, що за наявності політичної волі у нових лідерів можна буде притягнути до відповідальності багатьох сьогоднішніх чиновників, при цьому обвинувачення "не будуть шиті білими нитками".

Гарань нагадав, що за президента Леоніда Кучми існував "своєрідний пакт про ненапад" між президентом та його опонентами, а Янукович цей пакт порушив. Також Гарань зазначив, що в політичну боротьбу за Кучми не втягувалися родичі, не було такого потоку компромату, не виносилися на поверхню моменти інтимного характеру. "Янукович і тут відкрив "ящик Пандори", - додав він.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини