RU

У Зеленського пояснили, як працюватиме російськомовний телеканал

01.08.2019, 17:28
У Зеленського пояснили, як працюватиме російськомовний телеканал - Фото
Микита Потураєв (фото - Радіо Свобода)

Російськомовний телеканал для "боротьби за уми", який планує створити українська влада має бути спільним продуктом багатьох українських ЗМІ. Про це заявив радник президента України, новообраний депутат Верховної Ради Микита Потураєв, передає Радіо Свобода.

"Це має бути співпраця приватних медіа, держави, Громадського мовника, а також і так званої громадянської журналістики, оскільки у нас не буде можливості отримувати достовірну інформацію з Криму, з окупованих територій. Ми можемо отримувати достовірну інформацію для тих же телевізійних новин тільки за допомогою громадянської журналістики", - сказав Потураєв.

За його словами, такий телеканал буде працювати в першу чергу на окуповані території і за кордон.

"У нас є окремі проекти, спрямовані на окуповані території, ми їх не повинні втратити. Вони в тому числі і приватні, ATR прекрасно мовить на Крим настільки, наскільки може, його теж глушать. Але ми повинні створити хоча б один потужний канал іномовлення, звичайно, з додатковим фокусом на окуповані території", - підкреслив радник Зеленського.

29 липня заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко повідомив, що в Україні створять світовий російськомовний канал. За його словами, такий канал потрібен, щоб Україна могла боротися і за уми українців на окупованих територіях Донбасу і Криму, і за уми росіян на території Росії.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини