RU

У Зеленського пояснили, як будуть пропускати росіян через кордон

02.08.2019, 11:10
У Зеленського пояснили, як будуть пропускати росіян через кордон - Фото
Сергій Дейнеко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Новий глава Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко заявив, що політика його - як керівника відомства - по відношенню до громадян країни-окупанта Росії не змінилася. Про це він сказав в інтерв'ю Бі-бі-сі Україна.

"Росія - це держава-агресор. Але при цьому я хочу, щоб ви розуміли: державою-агресором вона стала завдяки своєму лідерові  Володимиру Путіну і правлячій верхівці", - зазначив Дейнеко.

Він каже, що в Росії "є люди, які налаштовані проти України радикально і кардинально, які вважають, що "Крим наш", а "Севастополь - місто російської слави".

"Нічого не змінилося, просто, коли ми не пропускаємо громадян Росії, ми повинні розуміти, що деякий час Україна входила до складу СРСР, і дуже багато українців проживали в Казахстані, Росії, Узбекистані. Є дуже багато росіян, які є вихідцями з України. Вони по 20-30 років живуть в Росії. Отримали громадянство Росії", - підкреслив Дейнеко.

Він уточнив, що також "є змішані шлюби, діти-росіяни, і вони приїжджають раз на рік відвідати своїх старих батьків".

"Як я можу не пропустити українця з російським паспортом до старої мамі? І таких ситуацій кожен день просто купа", - додав Дейнеко.

Він виступає за те, щоб на кордоні, особливо з Росією, прикордонники все ж враховували всі ці моменти.

"Державний кордон має бути неприступною стіною для ворогів України, для небажаних осіб, які відвідували Крим, публічно закликали до анексії. З іншого боку - він повинен бути прозорим і комфортним для наших друзів. Якщо людина їде в нашу країну з чіткими і зрозумілими намірами, і вона дружня, то для неї не повинно бути дискомфорту", - пояснив Дейнеко.

Раніше Дейнеко заявив, що ситуація з грошовим забезпеченням відомства катастрофічна.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини