RU

У Зеленського не бачать перешкод в інавгурації 19 травня

06.05.2019, 13:17
У Зеленського не бачать перешкод в інавгурації 19 травня - Фото
Андрей Герус (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Член команди обраного президента Володимира Зеленського  Андрій Герус не бачить перешкод у проведенні інавгурації 19 травня, незважаючи на те, що це День пам'яті жертв політичних репресій. Про це він заявив в своєму Facebook.

Він нагадував, що в минулому році святкування Дня Європи розтягнулося на 18-20 травня.

"Були фестивалі, змагання, турніри, концерти, в тому числі, організовані міністерствами і різними держадміністраціями", - написав він, додавши, що "ніхто з сьогоднішніх моралізаторів не був помічений в спробах зупинити святкування".

"А ось для процедури демократичної зміни президента їм цей день поганий", - зазначив він.

Герус також заявив, що "поширені риси нинішніх "політичних еліт"- це "вчасно надіти вишиванку, пустити фальшиву сльозу, показово поцілувати прапор, з надривом прокричати патріотичне гасло... ".

5 травня глава українського Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович виступив проти проведення інавгурації Зеленського 19 травня.

"Дата вкрай невдала - це День пам'яті жертв політичних репресій, визначений указом президента в 2007 році", - заявив він. "Комік Володимир Зеленський дозволяв собі жарти над Голодомором, президент Володимир Зеленський не має права на знущання над пам'яттю про мільйони жертв репресій", - додав В'ятрович.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини