RU

У Ющенка сподіваються, що Тимошенко без узгодження не поїде в Росію говорити про газ

26.09.2008, 17:20

У Секретаріаті Президента України сподіваються, що Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко поїде в Росію на переговори про поставки природного газу в Україну в 2009 році з директивами, затвердженими главою держави Віктором Ющенком. Про це повідомив на прес-конференції в п'ятницю представник Президента України з питань міжнародної енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

«Я не хочу навіть припускати, що Прем'єр поїде на переговори куди-небудь за кордон, тим паче в Росію, без директив», – зазначив Б. Соколовський, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Представник глави держави наголосив, що правова база України зобов'язує Прем'єр-міністра України затверджувати директиви у Президента України. Але додав, що дуже насторожує ситуація тоді, коли глава держави під час своїх міжнародних візитів дізнається про те, що глава уряду збирається на переговори в Росію з поставок газу без узгодження і затвердження директив.

«Це насторожує не тільки українську сторону, але це насторожує партнерів і в Росії, і в Європі», - наголосив він. Б. Соколовський також нагадав, що уряд мав завершити ці переговори ще в серпні.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини