RU

У Ющенка кажуть, що Янукович поїхав до Москви через "комплекс другорядності"

21.11.2008, 15:23

Заступник глави Секретаріату Президента України Андрій Кислинський вважає, що вчорашній візит до Москви лідера "регіоналів" Віктора Януковича - це ознака "своєрідного комплексу другорядності".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, А.Кислинський зазначив: "Очевидно, що ревні настрої лідера Партії регіонів спонукали його терміново підтвердити свою лояльність російським партнерам. А це може свідчити про одне - боротьба за прихильність Кремля набирає нові обороти".

"Насправді подібні кроки лише підтверджують наявність в українських політиків своєрідного комплексу другорядності. Час зрозуміти, що Україна - незалежна держава зі своїм шляхом розвитку. Тому постійні консультації провідних політичних гравців у закордонних кабінетах принижують насамперед їхню ж гідність", - наголосив А.Кислинський.

"Гадаю, в українського виборця виникає справедливе питання, яка була необхідність лідеру однієї з найбільших українських політичних сил брати участь у з'їзді партії "Єдина Росія", де розглядалися питання стратегії соціально-економічного розвитку Росії, поправки до статуту партії і переобрання керівних органів партії", - питає заступник глави Секретаріату.

На переконання заступника глави Секретаріату, українським політикам треба відійти від практики узгодження всіх кроків за кордоном. "Досвід останніх років свідчить, що всі політичні кризи значною мірою були привнесені ззовні. Тому чим швидше українські політики зрозуміють, що всі ключові рішення повинні прийматися тут, в Україні, тим швидше ми досягнемо політичної згоди і стабільності", - наголосив А.Кислинський.

Нагадаємо, напередодні лідер Партії регіонів В.Янукович взяв участь у роботі з'їзду партії "Єдина Росія" в Москві.

Досьє на Андрія Кислинського>>>

Досьє на Віктора Януковича>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини