RU

У Європі вважають, що Тимошенко скоро залишить уряд

21.07.2008, 11:11

Віце-президент Європейського парламенту Марек Сівець прогнозує звільнення Юлії Тимошенко з посади Прем'єра для участі у виборах Президента в 2010 році.

На його думку, Ю. Тимошенко восени має визначиться з часом початку передвиборної кампанії. "Восени Тимошенко необхідно вирішити, коли буде найкращий момент розпочати свою кампанію. Тоді вона піде з уряду і як один з основних кандидатів на посаду Президента розгорне активну підготовку до виборів", - зазначив М. Сівець.

М. Сівець вважає, що у Ю. Тимошенко мало шансів на перемогу в президентських виборах у випадку, якщо перед виборами вона очолюватиме уряд. "У неї менше шансів стати Президентом, якщо вона перед виборами очолюватиме уряд - і вона це чудово розуміє. Тому працюватиме як опозиційний кандидат", - зауважив європарламентар, якого цитує "Українська правда".

Водночас, М. Сівець прогнозує політичну нестабільність після старту передвиборної кампанії Ю. Тимошенко. "Може так статися, що коли Тимошенко вирішить піти з уряду, в Україні почнеться безладдя, оскільки вся країна долучиться до виборів", - вважає він. М. Сівець також додає, що жодної політичної активності до осені не спостерігатиметься.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини