У Верховному суді кажуть, що не просили ЦВК реєструвати Шарія

02.07.2019, 16:09
У Верховному суді кажуть, що не просили ЦВК реєструвати Шарія - Фото
Анатолій Шарій (скріншот з відео)

Верховний суд в своєму рішенні щодо Анатолія Шарія не зобов'язував Центральну виборчу комісію зареєструвати його кандидатом у депутати, а зобов'язав повторно розглянути його заяву на реєстрацію. Про це кореспонденту LIGA.net сказали в прес-службі Верховного суду.

Там пояснили, що після того, як ЦВК відмовила Шарію в реєстрації, його партія звернулася з позовом до Шостий апеляційний суд, який повністю його задовольнив, ухваливши рішення зобов'язати ЦВК розглянути заяву Шарія та зареєструвати його кандидатом у депутати.

ЦВК не погодилася з цим і звернулася з апеляцією до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного суду. Комісія просила скасувати рішення Шостого апеляційного суду. Верховний суд прийняв рішення задовольнити апеляцію частково.

"Рішення Шостого апеляційного суду в частині задоволення позовних вимог зобов'язати ЦВК розглянути заяву партії в частині реєстрації Шарія кандидатом в депутати скасувати. Прийняти нове судове рішення в цій частині. Зобов'язати ЦВК повторно розглянути документи Шарія на реєстрацію кандидатом з урахуванням висновків суду, викладених у цій постанові", - процитували в прес-службі суду резолютивну частину рішення.

Висновки в суді обіцяли оприлюднити пізніше.

Сьогодні ЦВК зареєструвала Шарія кандидатом в народні депутати.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?