RU

У вівторок Верховна Рада спробує зібратися і закритися

13.07.2009, 13:12

Позачергове засідання Верховної Ради України заплановане на вівторок, 16:00. Про це повідомив журналістам на брифінгу заступник Голови ВР, народний депутат від БЮТ Микола Томенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Томенко також повідомив, що "є теоретична можливість" розглянути завтра три законопроекти - щодо фінансування підготовки до Євро-2012, щодо рекапіталізації банків і проект закону про вибори Президента.

За словами М.Томенка, беручи до уваги, що зміни до Закону про вибори Президента надзвичайно дискусійні, парламенту варто хоча б визначитися з термінами виборчої кампанії - чи буде вона скорочена до 90 днів або ж залишиться 120 днів.

"Це максимальний компроміс з нашого боку (з боку коаліції, - ред.). Він означає, що ми не наполягаємо на кадрових питаннях, оскільки розуміємо, що якщо будемо наполягати на кадрових питаннях, це призведе до подальшого блокування, і я так розумію, що при цьому компромісі Партія регіонів не наполягає на розгляді законопроекту про соціальні стандарти. У такому випадку можна було б прогнозувати, що засідання відбудеться. Тоді, очевидно, відбудеться закриття сесії", - сказав М.Томенко.

М.Томенко відзначив, що позачергове засідання проводиться з ініціативи БЮТ.

Нагадаємо, минулого тижня Партія регіонів блокувала роботу Верховної Ради, вимагаючи вирішити соціальні питання. Голова ВР Володимир Литвин не погодився в таких умовах закривати четверту сесію парламенту.

У свою чергу, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко висловила впевненість, що головна мета блокування "регіоналами" роботи Верховної Ради - не дати парламенту можливість проголосувати за кадровими призначеннями в Кабінет Міністрів і зруйнувати залишки фінансової стабільності.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини