RU

У віце-прем'єра Колеснікова інфаркт

24.01.2011, 15:30
У віце-прем'єра Колеснікова інфаркт - Фото
3c80ba81712fa9df457e42bf7290e08e.jpg

У віце-прем'єра Колеснікова інфаркт

Віце-прем'єр - Міністр інфраструктури України Борис Колесніков (на фото) у понеділок вранці переніс інфаркт. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив його прес-секретар Юрій Громницький.

"Так, справді сьогодні вранці Борис Колесніков був доставлений у клініку "Феофанія", там йому діагностували інфаркт міокарда. Б.Колесніков був прооперований", - наголосив Ю.Громницький. Він зазначив, що після надання медичної допомоги стан Б.Колеснікова лікарі оцінюють як стабільний.

Ю.Громницький повідомив, що період реабілітації, за оцінками лікарів, може зайняти декілька тижнів. У зв'язку з цим робочий візит віце-прем'єра у Брюссель, заплановано на 25 січня, переноситься на більш пізню дату. "Але у Брюсселі 25 січня буде представлена наша виставка, присвячена Євро-2012", - зазначив прес-секретар Б.Колеснікова.

Нагадаємо, 25 січня віце-прем'єр-міністр - Міністр інфраструктури України Б.Колесніков повинен був відвідати з робочою поїздкою Брюссель, де у нього планувалася зустріч з віце-президентом Єврокомісії, Комісаром з питань транспорту Сімом Калласом.

Борис Колесніков: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини