RU

У відповідь на критику Тимошенко зняла із себе "обітницю мовчання"

08.09.2008, 14:39

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко зняла із себе "обітницю мовчання" щодо критики Президента України Віктора Ющенка на адресу Кабінету Міністрів. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

"Багато місяців поспіль я мовчала, не кажучи жодного слова. Я на себе взяла просто обітницю мовчання із прийняттям ситуації, що склалася, і абсолютною підтримкою демократичної коаліції і роботи уряду", - пояснила своє попереднє мовчання Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Водночас, Прем'єр-міністр нагадала, що 167 законопроектів, переданих у парламент демократичною коаліцією, було заблоковано. "Жодного рішення не було ухвалено саме для того, аби з перших днів показати, що цей уряд працювати не здатен, що Прем'єр-міністр - бездарний керівник і політик, і все це було підготовлено для переформатування коаліції через відставку уряду і для знищення мене як гіпотетичного конкурента на президентських виборах", - сказала вона.

Ю. Тимошенко вважає, що це було головною причиною критики на адресу її уряду та дій Кабміну. При цьому близько 50 рішень Кабінету Міністрів, присвячених боротьбі з корупцією, наповненню бюджету тощо, були припинені В. Ющенком.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини