RU

У Тимошенко відхрещуються від затягування слідства

13.01.2011, 14:14

Колишній Прем'єр-міністр України, лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко отримала повістку прибути на допит до Головного слідчого управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України сьогодні о 15:00. Про це заявила в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ прес-секретар Ю.Тимошенко Марина Сорока.

"Коли закінчується допит, людині вручають повістку на наступний допит. 5 січня Юлія Тимошенко отримала повістку, в якій сказано з'явитися до Головного слідчого управління о 15:00. Так що заяви ГПУ про те, що Тимошенко щось затягує - це непрофесіоналізм. Вони перекручують факти, займаються політикою", - наголосила М.Сорока.

При цьому прес-секретар не уточнила, чи буде сьогодні Ю.Тимошенко в Генпрокуратурі з адвокатом чи без. "Я цього не знаю. Але Юлія Тимошенко буде точно", - сказала прес-секретар.

В той же час, як повідомив кореспонденту голова прес-служби ГПУ Юрій Бойченко, він не бачив такої повістки. "Мені дав інформацію начальник Головного слідчого управління, що Юлію Тимошенко запрошували сьогодні на першу половину дня, на ранок. Але вона подзвонила і пояснила, що може бути тільки о 15:00", - зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні в Генпрокуратурі заявили, що 13 січня замість того, щоб з'явитися до слідчого вранці, Ю.Тимошенко повідомила, що зможе прибути на допит тільки о 15:00. "Таким чином, вона (Ю.Тимошенко, - ред.) знову намагається затягнути час перебування в Генеральній прокуратурі, особливо в передсвятковий вечір, зловживаючи увагою громадськості задля власного "самопіару", - зазначили в ГПУ.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини