RU

У Тимошенко готові до зустрічі з Януковичем без шашок і яєць

21.09.2010, 15:20

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко наполягає на невідкладній зустрічі з Віктором Януковичем, оскільки фальсифікація місцевих виборів вже "йде повним ходом". Адміністрація Президента може бути спокійна - опозиція прийде без шашок і яєць.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, умова - без шашок і яєць - вчора поставив керівник Адміністрації Президента Сергій Льовочкін. "Нам зрозумілий історичний страх Віктора Януковича перед яйцями. Але Льовочкіну немає чого боятися: ні Янукович, ні яйця під час зустрічі не постраждають. А шашки, про яких говорив Льовочкін, брати з собою немає сенсу - відомо, що влада грає тільки у наперстки", - зазначили у БЮТ.

"Батьківщина" обіцяє прийти на зустріч до В.Януковича з "незручними для Президента, але доленосними для України питаннями". "Сподіваємося, що зустріч з опозицією не повторить таку сумну долю, як візит представників преси у "Межигір’я", - наголосили у прес-службі.

Нагадаємо, раніше Ю.Тимошенко запропонувала Президенту України В.Януковичу прийняти президію політради "Батьківщини" з інформацією про проблеми, які виникають у партії під час підготовки місцевих виборів з вини влади. "Я відкрито звертаюся до пана Януковича - невідкладно прийняти президіум політради партії "Батьківщина", щоб ми могли гаранту Конституції безпосередньо донести всю інформацію, пред'явити йому документи і, по суті, покласти на нього персональну відповідальність за все, що роблять підлеглі йому адміністративні структури", - сказала вона.

Вчора С.Льовочкін повідомив, що В.Янукович готовий зустрітися з лідером ВО "Батьківщина" Ю.Тимошенко. З ініціативою про зустріч він виступить вже найближчим часом.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>
ВО "Батьківщина": добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини