У Тернополі суд виніс вирок терористці ЛНР

У Тернополі суд виніс вирок терористці ЛНР - Фото
13.05.2019, 19:05

Зловмисниця відповідала за зв'язок, документацію бойовиків і їх матеріальне забезпечення

У Тернополі суд засудив учасницю терористичної організації ЛНР до восьми років позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканка міста Брянка Луганської області приєдналася до незаконних збройних формувань влітку 2015 року.

"Перебуваючи в складі так званого "15-го батальйону територіальної оборони народної міліції ЛНР "Брянка - СРСР" зловмисниця відповідала за зв'язок, документацію бойовиків і їх матеріальне забезпечення", - йдеться в повідомленні.

Тернопільський міськрайонний суд визнав її винною в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (Створення терористичної групи чи організації) КК. Покарання - позбавлення волі строком на вісім років.

Початок терміну відбування покарання буде обчислюватися з дня затримання зловмисниці й приведення судового рішення у виконання. Вирок вступив в законну силу.

В Окружний адмінсуд Києва надійшли два позови проти міністра соціальної політики України Андрія Реви щодо його висловлювання про жителів тимчасово окупованих територій Донбасу.