RU

У США запланували додаткову військову допомогу Україні. На що хочуть пустити

08.07.2020, 10:29
У США запланували додаткову військову допомогу Україні. На що хочуть пустити - Фото
Конгрес США (Фото: pixabay.com)

Американська військова допомога Україні у 2021 році може бути збільшена на 10%. Демократи комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США пропонують додати до оборонного бюджету США на наступний рік додаткові $25 млн на зміцнення обороноздатності союзника. Це видно із секції 9013 документу на сайті Конгресу.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Сумарно допомогу ЗСУ на 2021-й фінансовий рік, який починається в жовтні цього року, хочуть вивести на показник $275 млн.

Додаткові мільйони, як вважають члени комітету, підуть на оснащення і підготовку особового складу, летальне озброєння, запчастини, заміну, ремонт і підтримку американської техніки у боєздатному стані, на підтримку логістики, розвідки (як військового, так і національного її компоненту), а також розвиток самозабезпечення.

Читайте також: У США схвалили передачу Україні систем протикорабельної оборони

З цієї суми $50 млн повинні бути виділені виключно на летальне озброєння. $137,5 млн повинні бути освоєні до кінця вересня 2021 року.

Після того, як демократи в Палаті представників представлять свій варіант оборонного бюджету, республіканці в Сенаті запропонують свій. Потім спецкомісія буде шукати точки погодження, і в результаті вийде єдиний документ.

Читайте також: США передадуть Україні бойові катери Mk IV, радари та інше на $125 млн - CNN

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини