RU

У США критикують зміну Закону про вибори Президента України

05.02.2010, 11:30

Для України було б краще, якби Закон про вибори Президента залишився у колишній редакції. Про це заявив співголова Хельсинської Комісії при Конгресі США Елсі Гейстінгс.

Як передає "Голос Америки", Е.Гейстінгс зазначив: "Я сам з Флоріди і у нас кажуть: одна річ, яку не можна робити, це - змінювати правила серед гри. Я не знаю як закінчаться вибори і я не стаю на бік ні пана Януковича, ні пані Тимошенко. Я думаю, було б краще, якби цей Закон не змінювався... Я вважаю, що виборці самі повинні приймати рішення, і не варто нічого змінювати під час виборчого процесу".

Президент України Віктор Ющенко в четвер підписав зміни до виборчого законодавства, які, зокрема, знімають необхідність існування кворуму при прийнятті рішень виборчої комісії. У Секретаріаті кажуть, що Президент таким чином намагається запобігти зриву виборів. Зміну виборчого Закону вже піддали критиці в Раді Європи. Про це, заявила доповідач ПАРЄ з питань України Рената Вольвенд.

До того ж Р.Вольвенд висловила надію, що внесені до Закону зміни на практиці не будуть застосовані. На її думку, в такий стислий строк, що залишився до голосування, провести належну роз'яснювальну роботу серед всіх співробітників виборчих комісій неможливо.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини