RU

У справі Тимошенко допитують екс-міністра Шандру

05.08.2011, 10:53

У Печерському районному суді Києва почався допит екс-міністра з питань надзвичайних ситуацій Володимира Шандри.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя Родіон Кірєєв запропонував екс-міністру дати вільні свідчення, але Шандра зазначив, що вже свідчив на досудовому слідстві, від свідчень не відмовляється, тому попросив перейти одразу до питань.

Сторона державного обвинувачення попросила його розказати про засідання Кабінету міністрів 19 січня 2009 року, на якому нібито розглядалися директиви на підписання газових контрактів.

Нагадаємо, вчора суд протягом майже чотирьох годин допитував екс-міністра закордонних справ Володимира Огризко.

Даючи свідчення у справі, Огризко підтвердив, що на засіданні Кабінету міністрів урядові директиви на підписання газових контрактів не приймалися. Разом з тим, він вважає, що Юлія Тимошенко не повинна була давати прямі вказівки на їх підписання НАК Нафтогаз Україна. При цьому він висловив упевненість в тому, що прем'єр також не повинна була особисто вести такі переговори.

Показання другого свідка - екс-міністра у справах сім'ї, молоді і спорту Юрія Павленка - переважно стосувалися засідання Кабінету міністрів від 19 січня 2009 року, на якому розглядалися директиви на підписання газових угод між НАК Нафтогаз України і ВАТ Газпром.

Павленко в ході допиту зазначив, що на урядовому засіданні з цього приводу була дискусія, але він участі в ній не брав, оскільки не є фахівцем в газовій галузі, і ці питання не входили в сферу компетенції його відомства.

Володимир Шандра: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини