RU

У справі Луценка допитають ще 148 свідків

30.08.2011, 11:12

У справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка допитають ще 148 свідків. Про це заявив державний обвинувач Євген Зінченко.

Як повідомляє відділ зв'язків зі ЗМІ Генеральної прокуратури, Зінченко зазначив, що вчора були допитані декілька свідків, їх показання повністю відповідають свідченням, які вони давали раніше, в ході досудового слідства. "Оцінку всім доказам і оцінку всім матеріалам справи даватиме суд, оскільки ми ще не все дослідили. Планується допит ще 148 свідків", - сказав він.

Нагадаємо, за даними Народної самооборони, вчора двоє свідків у справі Луценка - співробітники МВС Юрій Кошець та Сергій Шуміло - заявили в суді, що водій Леонід Приступлюк був прийнятий на роботу до Міністерства внутрішніх справ без порушення законодавства, все відбувалося в законному порядку. Обидва свідки також заперечували, що під час допиту на етапі слідства говорили про чистки в МВС з приходом Луценка, пославшись на те, що їх невірно зрозуміли. Сам Луценко після цих допитів категорично заявив: "Справи вже немає".

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини