RU

У "справі Лозинського" оголошений звинувачувальний висновок

10.01.2011, 14:45
У
8e1edf8707c56e777de2697d2f6b1079.jpg

У "справі Лозинського" оголошений звинувачувальний висновок
Сьогодні в Дніпровському районному суді Києва було завершене оголошення звинувачувального висновку у кримінальній справі колишнього народного депутата Віктора Лозинського.

Оголошення результативної частини звинувачувального висновку прокурором зайняло 1,5 години, після чого учасники судового процесу визначилися з подальшою процедурою ходу судового слідства, передає УНІАН.

Зокрема, планується допитати звинувачених В.Лозинського, екс-прокурора Голованівського району Кіровоградської області Євгена Горбенка, екс-начальника відділу міліції Голованівського району Михайла Ковальського, екс-єгеря Василя Перепелицю, потім потерпілих, свідків, експертів, дослідити матеріали справи і перейти перед прийняттям рішення у справі до судових дебатів.

Після закінчення оголошення звинувачувального висновку суддя Нелі Ластовка запитала у підсудних, чи визнають вони свою провину. В.Лозинський на це відповів, що не визнає у повному об'ємі, але готовий свідчити з усіх питань, які виникатимуть під час судового засідання.

Є.Горбенко винним себе також не визнав, свідчитиме частково. Таку ж відповідь дав і В.Перепелиця, - з єдиною відмінністю, що свідчення даватиме. Тільки М.Ковальський визнав себе винним в повному об'ємі пред'явлених йому обвинувачень і готовий свідчити.

Слід відзначити, що сьогодні на початку судового засідання журналісти, присутні в залі суду, були здивовані тим, що Є.Горбенко знаходиться не на окремій лаві в залі, як це було під час попередніх судових засідань, а в клітці разом з В.Лозинським і В.Перепелицею.

Під час перерви на уточнююче питання, хто, коли і на якій підставі змінив Є.Горбенку запобіжний захід з підписки про невиїзд на взяття під варту, представник прокуратури помітив, що це вирішує слідчий, і більше ніяких деталей з цього приводу повідомити не зміг.

У той же час, адвокат В.Лозинського Віктор Грицюк зазначив, що, наскільки йому відомо, запобіжний захід Є.Горбенку був змінений в переддень Нового року. У прес-службі Генпрокуратури пообіцяли найближчим часом з'ясувати це питання і надати інформацію.

Нагадаємо, колишній нардеп В.Лозинський проходить у справі про загибель жителя Кіровоградської області В.Олійника, який загинув 16 червня 2009 року. Він перебуває під вартою з 1 березня 2010 року. Правоохоронним органам В.Лозинський здався сам.

Віктор Лозинський: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини