RU

У спонсорів "Нашої України" фінансові труднощі

23.03.2009, 11:02

"Народний Союз "Наша Україна" змушений відправляти працівників у неоплачувані відпустки, тому що "криза вдарила по всіх, і в наших спонсорів також проблеми". Про це в інтерв'ю "Делу" заявив в.о. голови центрального виконкому НСНУ Олександр Ропотенко.

"НСНУ - єдина партія, де працівники оформлені офіційно. При цьому їх значно більше, ніж в інших партіях - близько 2 тисяч. Коли їх набирали, мета у партії була більш масштабною. Зараз стільки людей вже не треба, але ми не можемо собі дозволити їх звільнити. Але грошей на такий апарат треба дуже багато. А ми все-таки партія, а не виробник табуреток. Й існуємо на членські і доброчинні внески. А криза ударила по всіх, і в наших спонсорів також проблеми", - зокрема, розповів він.

Водночас, коментуючи заяви деяких депутатів про те, що проблеми з фінансуванням спричинені відсутністю управління в партії, О.Ропотенко сказав: "Звідки депутати це знають, якщо я останній раз їх бачив у виконкомі в листопаді? Тому говорити, що вони знають, що тут відбувається, у мене немає підстав. До 1 квітня ми вирішимо проблеми і домовимося зі спонсорами про відновлення платежів".

При цьому О.Ропотенко відмовився назвати спонсорів партії.

"Взагалі я не розумію причину галасу - заборгованість із зарплат є майже у всіх організаціях. Так, люди підуть у відпустки за свій рахунок. Але вони самі на це погодилися. Я не мав права насильно їх відправляти. Але головне, що це все-таки зменшить фінансове навантаження на партію", - наголосив в.о. голови центрального виконкому НСНУ.

Водночас, О.Ропотенко спростував інформацію про те, що заборгованість НСНУ становить 37 млн.грн. "Сума як мінімум удвічі менша. Ми винні за утримання офісів і зарплату за два місяці. Кажуть, що ми не платимо працівникам в регіонах вже п'ятий місяць, але це стосується тільки Вінниці. У деяких регіонах взагалі немає боргів - Харківська і Київська області, Київ. Останнім ми ніколи не платили, вони були на самозабезпеченні. Є й інші відділення, які самостійно шукають спонсорів і якось їх знаходять", - відзначив він.

Нагадаємо, раніше газета повідомляла, що НСНУ не може розрахуватися з боргами. Тільки за один центральний офіс партія винна більше як 2 млн.грн. Загальна сума боргів партії, очолюваної Президентом України Віктором Ющенком, досягла 37 мільйонів гривень.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини