RU

У Союзі ветеранів Афганістану відхрестилися від закликів до "повної мобілізації"

13.10.2011, 14:02

Український Союз ветеранів Афганістану не братиме участі в акціях, спрямованих проти діючої влади.

Як стало відомо, в квартирі лідера Всеукраїнської громадської організації ветеранів війни в Афганістані "Ніхто крім нас" Олександра Ковальова проводиться обшук. Начебто, в зв'язку з цим ветерани-афганці оголошують "повну мобілізацію".

У Союзі ветеранів Афганістану кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомили, що вони нічого не знають про заклики до мобілізації. "Ми підписали меморандум з урядом і не бачимо підстав для якихось акцій протесту. Крім того, ми не маємо жодного відношення до організації ветеранів війни в Афганістані "Ніхто крім нас", - наголосили в Українському Союзі ветеранів Афганістану.

Нагадаємо, Кабмін і представники всеукраїнських громадських організацій афганців і чорнобильців підписали 30 вересня меморандум про взаємодію щодо соцзахисту цих категорій громадян, який передбачає створення постійно діючих консультаційних рад між урядом і цими організаціями для спільного визначення подальших дій з підвищення рівня соціального захисту.

20 вересня на площі перед парламентом ветерани проводили акцію протесту, виступаючи проти скасування пільг для них. Через декілька годин після початку акції учасники пікету зламали огорожу на площі перед парламентом і спробували взяти штурмом будівлю Верховної Ради. Шлях їм перегородили співробітники спецпідрозділів міліції, які оточили будівлю парламенту, вхідні двері були заблоковані зсередини. Законопроектом №9127 "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень" пропонувалося позбавити пільг 16 категорій громадян, в тому числі чорнобильців, афганців, дітей війни та інших.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини