У Слузі народу бунт через імперативний мандат - УП

18.09.2019, 15:41
У Слузі народу бунт через імперативний мандат - УП - Фото
Фракція Слуги народу (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Депутати від Слуги народу, незадоволені законопроектом про імперативний мандат авторства їх же однопартійців, наполягли на тому, щоб у документ до розгляду його депутатами були внесені зміни. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на представників фракції Слуга народу.

Законопроект №1038, проти якого категорично висловилися деякі групи фракції, передбачає позбавлення депутата мандата, якщо він відмовляється бути членом фракції партії, від якої він обирався, або хоче вийти з цієї фракції.

"Деякі групи категорично відмовлялися в будь-якому вигляді розглядати цей законопроект. Там чати розривалися, сварки були жахливі, коли з'явився ще один законопроект - №1045 - і депутатам про нього ніхто не повідомив", - сказав один зі співрозмовників видання.

За словами іншого джерела, більшість депутатів СН взагалі хочуть, щоб законопроект №1038 був відкликаний. Поки домовилися з головою фракції Давидом Арахамією, що документ знімуть із розгляду. У той же час кожна з 15-ти груп фракції висуне по одному представнику для доопрацювання законопроекту.

12 вересня Арахамія заявив, що законопроект №1038 вирішено зняти з розгляду. Він розповів, що законопроект викликав "дуже бурхливі внутрішні дискусії" і заявив, що це "не повинен бути закон про інакомислення, а закон про внутрішню зраду".

Тим часом президент Володимир Зеленський вважає, що саме закон про імперативний мандат повинен "регулювати" проблему неперсонального голосування депутатів.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса