RU

У Слузі народу придумали спосіб перемогти "спам поправками" у ВР

18.02.2020, 14:41
У Слузі народу придумали спосіб перемогти
Євгенія Кравчук (Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook)

Робоча група підготувала законопроект №3018, який має виправити ситуацію, коли прийняття закону затягується величезною кількістю поправок, які необхідно розглянути. Про це повідомила у Facebook заступник голови фракції Слуга народу Євгенія Кравчук.

Законопроектом пропонується вносити однакові поправки до порівняльної таблиці як одну, а в другому читанні спочатку розглядати враховані профільним комітетом поправки. Якщо час розгляд поправок перевищить таймінг одного пленарного дня, то прийняття закону в цілому повинно відбутися на наступному пленарному засіданні.

Читайте також: Разумков: Не порушуючи регламент, не прийняли б і чверті законів

Також пропонується встановити для нардепів п'ятиденний термін для ознайомлення з законопроектом і змінити розпорядок роботи Ради в п'ятницю. Дві фракції/групи зможуть лише один раз за пленарний день взяти 30-хвилинну перерву.

На стадії дискусії знаходиться ідея введення інституту парламентських приставів, які можуть позбавляти слова, виводити із залу або штрафувати нардепів, які блокують роботу парламенту або нецензурно висловлюються.

  • 6-7 лютого Верховна Рада розглянула 216 поправок до законопроекту про ринок землі з 4018. Депутати прийняли лише одну, після чого відклали законопроект і перейшли до розгляду інших питань. Сьогодні в Раді має поновитися розгляд цього законопроекту.
  • За словами Кравчук, близько 3500 поправок було подано до законопроекту про легалізацію грального бізнесу, стільки ж очікується і до законопроекту про медіа.

Читайте також: Новий регламент. "Слуги народу" пропонують працювати по-новому

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини