RU

У штабі Януковича не готові говорити про кандидатуру Прем'єра

25.01.2010, 15:59

У Партії регіонів заявляють, що про кандидатури на посаду Прем'єр-міністра і Першого віце-прем'єр-міністра будуть говорити тільки після другого туру. Про це заявив керівник виборчого штабу Віктора Януковича Микола Азаров.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров наголосив: "Ми готові розширити свою команду за рахунок прихильників, зокрема, і Сергія Леонідовича Тігіпка, готові розглядати будь-які пропозиції, пам'ятаючи про те, що ці пропозиції повинні бути найбільш реалістичними. Вони повинні бути підтверджені можливостями, зокрема кадрового потенціалу".

М.Азаров також нагадав, що остаточне рішення про призначення на посаду Прем'єр-міністра приймається парламентом.

Нагадаємо, сам С.Тігіпко не відкидає питання прем’єрства і готовий ризикнути іміджем на цій посаді, однак поки і Віктору Януковичу, і Юлії Тимошенко сказав "ні". "Питання прем’єрства не відкидаю. Якщо прийде новий Президент і скаже: "Шановні, вибори пройшли, багато було сказано, вибачаюся за цей популізм, країні потрібні зміни" - не побоюся непопулярних кроків, готовий їх робити як Прем'єр", - наголосив він, додавши, що "зараз, якщо послухати Януковича і Тимошенко, там чистий популізм".

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>
Результати виборів Президента України 17 січня 2010 р. >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини