RU

У Секретаріаті заспокоюють: Указ Ющенка про розпуск Ради вже застарів

25.09.2009, 17:19

В Секретаріаті Президента називають безпідставними чутки про можливість відновлення дії раніше виданого Указу Президента про розпуск парламенту. Указ не може діяти після грудня 2008 року. Про це сьогодні на брифінгу заявила заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Ставнійчук наголосила: "Час від часу виникають ці питання - відновлення дії старого указу. Це абсолютно безпідставні розмови, тому що указ вичерпав свою дію після тієї дати, на яку були призначені позачергові вибори до парламенту. Якщо мені не зраджує пам'ять, це 7 грудня 2008 року. Беручи до уваги цю обставину, всі подібні розмови - просто чутки, не більше за те. Президент України не розглядає питання дострокового припинення повноважень Верховної Ради України. Інше питання, що Верховній Раді треба серйозно задуматися над тим, що люди їм дали мандат довіри для того, щоб вони працювали".

Нагадаємо, питання розпуску парламенту Президент залишає на розсуд депутатів. Президент не розглядає можливості втручатися в роботу парламенту. Про це вчора заявив представник Президента в ВР Ігор Попов. "Президент за півроку до виборів не буде розпускати Верховну Раду. Якщо вони побачать, що не можуть жити разом, і захочуть саморозпуститися, це має бути рішення Верховної Ради. Я не хотів би, щоб Президента звинувачували в якихсь інтригах або спробах. Позиція Президента полягає в тому, що Верховна Рада повинна працювати, повинна приймати закони", - сказав він.

Марина Ставнійчук: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини